NAVŠTĚVNÍCI VÝSTAVY VOAYER BUDOU MÍT MOŽNOST SE SVLÉKAT!

Návštěvníci Výstavy skutečných nahých žen VOAYER, si během tří výstavních dnů budou moci prohlédnout až 39 skutečných a nahých žen. Každý den bude tedy na výstavě 13 nových žen.

_MG_4821

17. – 19. 08. 2017 v prostorách DUP39 na Charvátové ulici 10 v Praze, si budou návštěvníci moci vychutnat pohledy na krásné křivky vystavených žen. Některých z nich se také budou moci (v rukavicích), i jemně dotýkat. Atmosféra výstavy zprostředkuje každému návštěvníkovi možnost odnést si skutečně životní zážitek.

„Na první výstavě mě během vstupu oslovilo několik návštevnIC s otázkou, zda by mohly být také takto vystaveny. Samozřejmě v té chvíli jsem na to nebyl připraven a jejich nabídce / poptávce jsem nevyhověl. Jisté zklamání v jejich tváři jsem samozřejmě viděl.

_MG_4827

Pražská výstava bude unikátní i v tom, že na ní dovolím některým návštěvnicím ukázat své nahé tělo. Pokud budeš tedy jedna z návštevnic výstavy VOAYER a pocítíš potřebu ukázat své nahé tělo přítomným lidem, vyhledej některého z členů organizačního týmu nebo přímo mě, a tento zážitek možná zprostředkujeme právě tobě,“ říká organizátor výstavy.

Zdroj: voayer.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*