KULTURNÍ TIP: Skupina Monkey Business vystoupí 18. srpna v amfiteátru Loket u Karlových Varů

Ani v letních měsících neopomíná skupina Monkey Business své fanoušky a připravila pro ně několik koncertů. Jedním z nich bude 18. srpna
od 18 hodin 
vystoupení v amfiteátru Loket u Karlových Varů. Spolu
s Monkey Business vystoupí na koncertě také skupina JAR.

„Na koncert v Lokti se moc těšíme, tamní amfiteátr přímo pod hradem je jeden z nejhezčích v republice. Vystoupíme zde už poněkolikáté a vždycky máme radost z úžasné atmosféry a milých fanoušků,“ říká zpěvák kapely Monkey Business Matěj Ruppert.

Respektované hudební seskupení kolem multiinstrumentalisty, skladatele a producenta Romana Holého s výraznými hlasy Matěje Rupperta a Terezy Černochové oslavilo letos v květnu 17 let svojí existence na narozeninovém koncertě Kavárna de Luxe v pražských Žlutých lázních. Zde také obdrželi Zlatou desku za album Sex and Sport? Never!, které vyšlo v roce 2015. Toto album vyšlo navíc letos v květnu v nové – remixové – podobě. Jedenáct různých hudebních pohledů na skladby z alba Sex and Sport? Never! nabízí novinka od producenta a dlouholetého spolupracovníka Romana Holého Ecsona Waldese, který s tvorbou remixů oslovil zajímavé mladé kapely a producenty.

 

Zdroj: 2media

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*